10. srpen

Příběhy ze života

JáraMotto: Kdo nezná Járu, má větší šanci, že se mu vyhne smůla.

Pokusím se Járu vystihnout.

Jára rád jezdí na motorkách (motocross). Co já vím, nikdy nedorazil do cíle méně než poslední. Tedy pokud do cíle dorazil. Jedno období měl ale opravdu vypečené. Jede si to takhle na motorce, spadne a strčí prst do drátu. Prst udělal pápá a šel si vlastní cestou.

Další týden mu někdo při závodech skočil na záda, což ho trošku znehybnilo, takže další zavod se zůčastnil jako zanícený divák. Bohužel si stoupnul do zatáčky ze které se vyřítl motocykl.

Tak si to Jára takhle leží na postýlce, samé bebíčko a projde kolem ségra, která mu drkne do boláčku. Asi to hodně bolelo, protože se Jára zakousl bolestí do plastové lahve. Co se nestalo? Vylomil si zub.

Toliko o Járovi.Já např. jsem si řekl, že Járu navštívím. CO jsem si to dořekl, otočil jsem se na křižovatce za což jsem dostal hned pokutu.

Má žena například Járu potkala. Začlo hned pršet :D. Jára gentleman se rozhodl že ženu odveze domu pro deštník, který měla v garáži. Otevřela ji a přerazila se o skobu do které se chytá zámek garáže. Ješte teď, po roce má s nohou občas probléma.

Takže to je Jára :D